تحقیق در مورد آزمایشگاه فیزیک 33 ص.

مطالب دیگر:
🔑مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعاریف زنجیره تامین و ریسک در زنجیره تأمین (فصل دوم)🔑ادبیات نظری و پیشینه تحقیق تعاریف و مدل های ارزیابی عملکرد (فصل دوم)🔑بررسي همبستگي خودباوری مديران مدارس ابتدایی پسرانه شهر شیراز با ميزان شایستگی آنان🔑تحقیق روش تحقيق فرهنگي پژوهش كيفي پيرامون فرآيند اعتياد🔑مبانی نظری و پیشینه تحقیق استراتژی تکنولوژی و توانمندی تکنولوژی (فصل دوم)🔑تاثير ارتباط والدين در صحت کردار دانش آموزان مدارس پسرانه ابتدائي شیراز🔑ادبیات نظری و پیشینه تحقیق تعاریف و ویژگی های کیفیت خدمات و رضایت مشتری🔑بررسی برآورد رضایتمندی شغلی زنان شاغل سرپرست خانوار و زنان دیگر🔑چارچوب نظری و پیشینه تحقیق مدیریت کیفیت خدمات الکترونیک (فصل 2)🔑اثر تغيير پارامترها بر پايداري ديناميكي و تداخل PSS ها🔑مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعاریف بانکداری الکترونیکی (فصل دوم)🔑مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعاریف و ابعاد بازاریابی ارتباط با مشتری (بازاریابی رابطه مند)🔑مبانی نظری و پیشینه پژوهش ارزیابی اثربخشی تبلیغات و تاثیرات آن (فصل دوم)🔑ادبیات تحقیق و پیشینه پژوهش مفاهیم تعاریف مدیریت سود (فصل2)🔑ادبیات نظری و پیشینه تحقیق سنجش ارزیابی عملکرد (فصل 2)🔑مبانی نظری و پیشینه پژوهش تعاریف و مفاهیم ارزش برندسازی (نام تجاری)🔑بررسی جو احساسی و هیجانی خانواده بر خودباوری فرزندان🔑پروپوزال تاثیر جواحساسی و هیجانی خانواده بر خودباوری فرزندان🔑تحقیق بررسی تمایل جوانان به اعتیاد و علل اجتماعی و عاطفی آن در شهر شیراز🔑پروپوزال بررسی تمایل جوانان به اعتیاد و علل اجتماعی و عاطفی آن در شهر شیراز
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان تحقیق در مورد آزمایشگاه فیزیک 33 ص. قابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .
آزمایشگاه,فیزیک,33,ص,
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

تحقیق درباه آزمایشگاه فیزیک 33 ص. با فرمت word قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات : 33
فرمت : doc

آزمايش1 :
18/7/86


ساعت: 15:30-14
نام گروه آزمايش: گروه 1؛ مهدي سليماني، محمد زراعتكار، نادر جمشيدي، ولي ا... باغچقي.
موضوع آزمايش: آشنايي با كوليس و ريزسنج.
وسايل و مواد آزمايش: كوليس، ريزسنج، قطعه اي براي اندازه گيري.
تئوري آزمايش:
شرح ساختمان كوليس: كوليس از دو قسمت ثابت و متحرك تشكيل شده است كه قسمت ثابت آن يك خط كش مدرج منتهي به فک ثابت است و قسمت متحرك شامل كشويي است كه خك متحرك و همچنين و ورنیه روي آن قرار دارد. براي كم كردن لقي و همچنين محكم كردن خك متحرك در محل دلخواه از ضامني كه روي كشو نصب شده است استفاده مي گردد. در بعضي از كوليس ها جهت ثابت كردن خك متحرك از يك پيچ محكم كننده استفاده مي كنند. در پاره اي از كوليس به قسمت متحرك، زبانه اي جهت اندازه گيري عمق، متصل شده است.
ورينه: تقسيمات روي كشوي كوليس را ورينه مي گويند.
به وسيله ورينه امكان خواندن كسري از تقسيمات اصلي خط كش امكان پذير مي گردد بديهي است كه دقت وسايل اندازه گيري مجهز به ورينه رابطه مستقيم با نحوه تقسيم بندي ورينه آنها دارد.
بعنوان مثال ورينه ميلي متر در اين نوع ورينه ها فاصله 9 ميلي متر از تقسيمات اصلي خط كش را به 10 قسمت مساوي تقسيم نموده اند. در نتيجه فاصله هر يك از تقسيمات ورينه به اندازه 9/0 ميليمتر خواهد بود و اختلاف هر يك از تقسيمات خط كش با تقسيمات ورينه كه همان دقت كوليس است به اندازه 1/0 ميلي متر مي باشد.
در كوليس هاي جديد با دقت 1/0 ميلي متر، براي كاهش خطاي ديد بجاي 9 ميلي متر، 19 ميلي متر را روي ورينه به 10 قسمت مساوي تقسيم كرده اند. در نتيجه فاصله هر يك از تقسيمات ورينه به اندازه 9/1 ميلي متر بوده و اختلاف 2 ميلي متر از تقسيمات اصلي خط كش با هر يك از تقسيمات ورينه ميلي متر خواهد بود.
ريزسنج: وسيله اي است جهت اندازه گيري ضخامت هاي نسبتا كم مثل ضخامت يك ورق. اين وسيله از دقت زيادي نسبت به كوليس برخوردار است و از دو قسمت مدرج تشكيل شده است كه يكي استوانه مدرج (كلاهك) و به 50 قسمت مساوي تقسيم شده است و روي بدنه (محور) اصلي كه جغجقه بر روي آن سوار است و به صورت دوار مي چرخد.

داده ها و اطلاعات آزمايش
اين‌آزمايش در دو مرحله اندازه گيري صورت گرفت كه در جدول زير ثبت گرديده‌است.
وسيله اي مورد اندازه گيري
كوليس 1/0
ريزسنج01/0


نفر اول
نفر دوم
نفر اول
نفر دوم

لینک دانلود آزمایشگاه فیزیک 33 ص. پایین


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود